Українська Русский English
 
 

У Медичному центрі NOVO побував директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін

10 грудня Центр NOVO – новітній медичний діагностичний центр, що розпочав свою роботу у Львові – відвідав всесвітньовідомий лікар-фізіотерапевт, Герой України, автор системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації дітей з діагнозом ДЦП, директор Міжнародної клініки відновного лікування, професор Володимир Козявкін.

Для дітей з ДЦП клініка Козявкіна часто стає останнім шансом на покращення стану здоров’я. Розроблена ним унікальна методика дозволяє нормалізувати тонус м’язів, стимулювати навички, якими діти раніше не володіли. Часто після курсу реабілітації у клініці відновного лікування діти з найважчими формами ДЦП починають сидіти, ходити, самостійно тримати голову. Методика Козявкіна визнана одним з чотирьох найефективніших консервативних методів реабілітації дітей з ДЦП у світі.

Володимир Козявкін, який є членом Експертної ради Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій», обговорив із керівництвом Центру шляхи поглиблення співпраці між двома установами. Нещодавно Міжнародна клініка відновного лікування та Центр NOVO розпочали спільний проект з надання діагностично-консультативних послуг. Професор Козявкін високо оцінив обладнання, яке встановлене в Центрі, та його можливості при діагностиці пацієнтів з органічними ураженнями центральної нервової системи.

На думку всесвітньовідомого лікаря, запроваджена у Центрі система управління є прогресивною і має великі перспективи розвитку в Україні. Нагадаємо, Центр NOVO є недержавною, неприбутковою установою, а співпраця із Львівською міською комунальною дитячою клінічною лікарнею, на базі якої він працює, відбувається на засадах державно-приватного партнерства. Володимир Козявкін підкреслив, що такий принцип управління та організації роботи можна і потрібно впроваджувати і в існуючих медичних закладах, і особливо у тих, які створюються.

Міжнародна клініка відновного лікування бере участь у соціальних та благодійних проектах з реабілітації та лікування дітей з ДЦП. Одним з найбільших таких проектів є програма Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» «Радість дитинства – вільні рухи», у рамках якої близько 1500 дітей з діагнозом ДЦП з малозабезпечених сімей змогли пройти курс реабілітації в клініці Козявкіна.

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: