Українська English
 
 

Дитяча Лікарня Майбутнього » Відбір підрядної організації на виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки та нульового циклу будівництва

Відбір підрядної організації на виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки та нульового циклу будівництва

До участі у відборі були запрошені найбільші будівельні компанії України. Взяти участь у відборі зголосилися понад 10 таких компаній. На завершальному етапі розглядалися пропозиції чотирьох компаній – ТОВ «Хока-Україна», ЗАТ «Київбудінвест», ВАТ трест «Київміськбуд-1» ім. М.П. Загороднього та Корпорація «Альтіс-Холдинг».

Під час розгляду та обговорення наданих будівельними компаніями пропозицій, пріоритетними у відборі стали наступні складові: вартість та терміни виконання робіт, досвід будівництва медичних (або аналогічних за складністю) об’єктів, наявна матеріально-технічна база, реалізовані проекти, кадровий потенціал, фінансова стабільність тощо.

Вартість послуг на виконання робіт, що була запропонована учасниками відбору, склала:

  • Корпорація «Альтіс-Холдинг» – 42 776 829,21 грн.;
  • ТОВ «Хока-Україна» – 45 937 785,99 грн.;
  • ЗАТ «Київбудінвест» – 79 432 400,00 грн.;
  • ВАТ трест «Київміськбуд-1» – 98 864 134,00 грн.

За результатами обговорення пропозицію корпорації «Альтіс-Холдинг» було визнано найкращою. 3 червня 2009 року на розширеному засіданні Правління Фонду «Дитяча лікарня майбутнього», на якому також були присутні незалежні експерти та представники Замовника будівництва в особі керівника Державного управління справами Ігоря Тарасюка, було прийнято рішення про залучення до виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки та будівництво нульового циклу Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини корпорацію «Альтіс-Холдинг». Про дане рішення було повідомлено усіх учасників проведеного відбору.

27 липня 2009 року між Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього» та корпорацією «Альтіс-Холдинг» було укладено договірні стосунки щодо виконання відповідних робіт.

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера:

Відео презентація

Сервіси