Українська Русский English
 
 

Дитяча Лікарня Майбутнього » Конкурс на визначення постачальника медичного обладнання в радіо-лікувальний відділ радіологічного комплексу

Конкурс на визначення постачальника медичного обладнання в радіо-лікувальний відділ радіологічного комплексу

10 червня 2008 року Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» оголосив результати конкурсу на визначення постачальника медичного обладнання в радіо-лікувальний відділ радіологічного комплексу Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Необхідність такого конкурсу зумовлена певною специфікою та особливими вимогами до приміщень радіологічного комплексу Центру в ході розробки проектно-кошторисної документації стадії «Проект». Зважаючи на це, а також враховуючи особливості медичного обладнання, передбаченого для такого відділення, до участі в конкурсі були запрошені три основні світові компанії-виробники – ELEKTA Ltd (Швеція), Varian Medical Systems Inc. (США) та Siemens AG (Німеччина). Компанії погодилися взяти участь у конкурсі та надали свої пропозиції.

Перелік медичного обладнання, яке було предметом конкурсу та яким у подальшому буде облаштовано радіо-лікувальний відділ радіологічного комплексу Центру:

  1. Лінійний прискорювач – 2 одиниці;
  2. Комп’ютерний томограф для симуляції лікування – 1 одиниця;
  3. Програмне забезпечення разом з комп’ютерною технікою, включаючи консоль оператора, не менше 2 робочих станцій для кожного лінійного прискорювача та комп’ютерного томографа;
  4. Необхідне допоміжне обладнання;
  5. Обладнання, яким, на думку учасника конкурсу, доцільно укомплектувати радіо-лікувальний відділ радіологічного комплексу Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

За підсумками конкурсу переможцем було визначено компанію ELEKTA Ltd (Швеція). 21 липня 2008 року з цією компанією було укладено попередній договір. Передбачається, що предметом основного договору стане придбання, поставка, монтаж, повне гарантійне обслуговування двох лінійних прискорювачів, комп’ютерного томографа для симуляції лікування, планувальної системи, системи управління радіологічним комплексом MOSAIQ та іншого необхідного допоміжного обладнання. Також до основного договору увійдуть розділи щодо навчання фахівців, які в подальшому будуть працювати з даним обладнанням.

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: