Українська English
 
 

Олександр Максимчук про те, як центр NOVО розвиває медицину у Львові

Голова Правління Благодійного фонду “Дитяча лікарня майбутнього” та Голова Наглядової Ради Медичного центру “NOVO” – Олександр Максимчук – в етері Медіа-хабу “ТВОЄ МІСТО” розповів про Медичний центр “NOVO”, про те, як він працює під час війни, про спектр медичних послуг, благодійні програми та загалом про стан розвитку медицини у Львові.

Медичний центр “NOVO” безкоштовно провів майже 1000 обстежень тим, хто постраждав від війни з рф

Від початку повномасштабного вторгнення на територію України Медичний центр NOVO безкоштовно провів близько 1000 консультацій та діагностичних обстежень дітям і тим, хто постраждав внаслідок російської агресії та потребував професійної медичної допомоги.

“Робимо добро та закликаємо до цього інших!”- Олександр Максимчук

Повномасштабна війна стала справжнім викликом для української медичної системи. Зруйновані лікарні, проблеми з логістикою, наслідком чого став дефіцит життєво важливих ліків, вимушений переїзд лікарів із зони активних бойових дій у більш безпечні регіони, що утруднило або й взагалі унеможливило пацієнтам доступ до медичних послуг. Проте медична спільнота швидко зорієнтувалася у ситуації й з критичної перевела

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: