Представники Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» провели робочу нараду в ІПАГ

Представники Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» відвідали Інститут педіатрії, акушерства і гінекології та провели робочу нараду з його керівництвом.

Під час наради було обговорено питання ефективності використання обладнання, переданого Фондом у використання Інституту. Зокрема, ішлося про більш ефективне використання фетоскопічного обладнання. Сторони дійшли згоди про створення робочої групи по роботі із протоколом по фетоскопії, до складу якої вирішено залучити спеціалістів з Києва, Львова та Одеси.

Окрім цього, учасники наради обговорили можливі шляхи співпраці з Джексонівським меморіальним госпіталем. Нагадаємо, у листопаді 2013 року фахівець цієї клініки, всесвітньовідомий фетальний хірург доктор Рубен Квінтеро прочитав у Києві лекцію по фетальній хірургії і запропонував українським лікарям співпрацю