Голову Правління Благодійного фонду “Дитяча лікарня майбутнього” Олександра Максимчука нагородили Орденом святителя і чудотворця Миколая

Голову Правління Благодійного фонду “Дитяча лікарня майбутнього” Олександра Максимчука за значний внесок у суспільне благо, відданість ідеалам добра та відродження духовності в Україні нагородили Орденом святителя і чудотворця Миколая.

Грамоту Православної Церкви України до Дня благодійності України підписав Митрополит Київський та всієї України Епіфаній. Таку відзнаку пан Олександр отримав за багаторічну громадську діяльність у сфері доброчинності та любов до України.

Вітаємо Олександра Володимировича з отриманням поважної нагороди і бажаємо подальших успіхів. Добро та світло завжди перемагає!