Один з найбільших благодійників «Дитячої лікарні майбутнього» Джеймс Темертей відвідав центр NOVO

Голова Консультативної Ради Конгресу українців Канади, підприємець та меценат Костянтин (Джеймс) Ількович Темертей 26 жовтня відвідав Медичний центр NOVO.

У супроводженні Голови Наглядової Ради Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій», Президента Асоціації благодійників України Олександра Максимчука, члена цієї Наглядової Ради Андрія Іонова, головного лікаря Львівської комунальної міської дитячої клінічної лікарні Дмитра Квіта, директора медичного центру NOVO Наталії Климович, а також отця Ігоря Куташа – настоятеля Української православної церкви Святої Богородиці в Монреалі та помічника голови Львівського Товариства в місті Київ Степана Стасюка пан Темертей оглянув центр. Гостям представили обладнання, встановлене в діагностичному центрі, розповіли про алгоритм його роботи.

Пан Темертей високо оцінив рівень готовності та технологічного оснащення. Він побажав успіху персоналу та висловив впевненість в безумовному покращенні медичних діагностичних послуг, які вже скоро зможуть отримати львів’яни.

У 2007 році Костянтин (Джеймс) Ількович Темертей пожертвував Благодійному фонду «Дитяча лікарня майбутнього» 1 мільйон доларів США.