Наталія Зелінська провела особистий прийом пацієнтів у центрі NOVO

19 вересня в Медичному центрі NOVO відбувся прийом пацієнтів, які мають такі розлади здоров’я, як цукровий діабет, патологію щитовидної залози, порушення росту чи статевого розвитку, надмірну масу тіла. Прийом провела Заслужений лікар України, доктор медичних наук, керівник відділу дитячої та підліткової ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності “Дитяча ендокринологія”, Голова Асоціації дитячих ендокринологів України Наталія Зелінська.

“Я вперше проводжу прийом у Львові,- ділиться своїми враженнями лікар Наталія Зелінська, – і мені, попри красу вашого міста, яке я дуже люблю, ще й було комфортно працювати в Медичному Центрі NOVO. Організація роботи була на високому професійному рівні. Персонал Центру був дуже уважний як до моїх потреб щодо самої роботи, так і до клопотань моїх відвідувачів. Медичний заклад облаштований сучасною інноваційною технікою, а інтер’єр добре продумано та оформлено. Впевнена, що розпочата співпраця між нами буде мати тривале та ефективне продовження з користю для наших пацієнтів. Адже наша спільна мета – берегти людське здоров’я.”

Наталія Зелінська надалі свої особисті прийоми пацієнтів буде проводити в Медичному центрі NOVO щомісяця. Слідкуйте за нашими повідомленнями.