Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO

Медичний Центр NOVO відвідав відомий канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей. Його супроводжували дружина Луіза, сестра Людмила, друзі та партнери. Метою візиту пана Темертея у Львівську міську дитячу клінічніу лікарню оглянути обладнання, яке було придбано та встановлено за його приватні кошти в рамках проекту “SickKids and Lviv City Children’s Clinical Hospital Equipment programm”.

Пан Темертей також ознайомися з принципами роботи Медичного Центру NOVO, зустрівся з лікарями.

На церемонії відзначення наданої Фондом Родини Темертей підтримки проекту були львівський міський голова Андрій Садовий, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микитчак, директор департаментиу охороли здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, голова опікунської ради Львівської міської дитячої клінічної лікарні Микола Вознюк, члени Наглядової Ради Медичного Центру NOVO Олександр Максимчук та Андрій Іонов, директор Центру Наталія Климович, лікарі.

Пан Темертей вже не вперше відвідує NOVO. Він уже був із візитом перед відкриттям Центру в жовтні 2014 року.