Українська English
 
 

Завдяки підтриці міжнародної організації HelpUkraine22, Медичний центр NOVO надає медичну допомогу внутрішнім переселенцям

Завдяки співпраці Медичного центру “NOVO” з партнерами з міжнародної організації HelpUkraine22 вдалось реалізувати кілька важливих проектів. Серед них актуальний проєкт із надання медичної діагностичної та консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій та інших міст України, що здійснюється в рамках реалізації Програми #NOVOhelp. Цей проєкт здійснює Медичний центр  NOVO у Львові. До 31 травня 2022 року усі внутрішньо переміщені особи можуть отримати необхідну медичну допомогу у клініці  NOVO.

Діяльність HelpUkraine22 – Операція «Паляниця» (Допомога Україні22) – зосереджено на заповненні прогалин у гуманітарній допомозі нужденним в Україні за допомогою швидких дій та прямого реагування на певні проблеми. HelpUkraine22 – команда американських та українських експертів, які поєднують у своїй діяльності міжнародний досвід, українське лідерство, інновації та технології задля швидкої та ефективної роботи для допомоги українцям, які постраждали від війни.

Репортаж на телеканалі “Перший Західний” про #NOVOhelp:

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: